• +(371)
  • 67548283
    25156768

Datoranestēzijas sistēma THE WAND STA – ērta anestēzija bez sāpēm.

Nesāpīgas anestēzijas injekcijas – tā jau ir realitāte!

 

Ar prieku iepazīstinām Jūs ar mūsu klīnikas jaunumu – anestēzija, ko veic ar sistēmas The Wand STA palīdzību – anestēzija bez sāpēm.

 

Neviens no pacientiem neapstrīdēs domu, ka anestēzijai jābūt ne vien nesāpīgai, bet arī ērtai. Zobārsti var pievienot vēl daudz vēlmju – tai ir jābūt drošai, paredzamai un vienkāršai izpildīšanas ziņā.

Kopš parādījusies datoranestēzija STA, kas izstrādāta uzņēmumā Milestone, visas nosauktās prasības ir izpildāmas.

 

STA (Single Tooth Aneshesia System) – „Viena zoba anestēzijas sistēma” – pasaulē vienīgā ar datora palīdzību kontrolējamā sistēma, kas paredzēta dažāda veida lokālas anestēzijas veikšanai. Tā ļauj stomatoloģiskas ārstēšanas, protezēšanas, ķirurģiskas iejaukšanās un mutes dobuma higiēnas laikā veikt nesāpīgu anestēziju. To var lietot, ārstējot gan pieaugušos, gan bērnus.

Šī sistēma speciāli izstrādā tā, lai, veicot anestēziju, nodrošinātu nesāpīgu anestētiķa ievadīšanu.Tā ir vienkārša un ērta alternatīva tradicionālajai lokālai atsāpināšanai, jo sniedz daudz vairāk priekšrocību nekā injekcija ar parastu šļirci:

- Tiek atsāpināts tikai viens zobs un gļotāda, kas to ieskauj.

- Lūpas, vaigi, mēle un mutes dobuma gļotāda nenotirpst.

- Anestētiķis tiek lietots mazākā daudzumā, kas samazina toksiskumu.

- Pateicoties tam, ka procedūra tiek veikta ar augstu precizitāti, anestēzijas efekts parādās krietni ātrāk.

- Pacientam samazinās baiļu un satraukuma sajūtas, pazeminās stresa līmenis.

- Atsāpināšanas procedūra kļūst ērta un nesāpīga.

 

The Wand STA ir guvusi lieliskas atsauksmes pasaules labākajās stomatoloģiskajās klīnikās. Ar iekārtas Wand STA palīdzību veiktās injekcijas ir nesāpīgas un bez blakusefektiem, kas ir ļoti svarīgs priekšnoteikums katram pacientam, īt īpaši bērniem. Bērnu stomatoloģijā ir iespējams apiet fobiju, kas daudziem rodas agrā bērnībā, saskaroties ar tradicionālajām anestēzijas injekcijām. Ar iekārtas Wand STA palīdzību veiktās injekcijas bērns var pat nepamanīt, jo biedējošās šļirces vietā ārsta rokās viņš redz tikai priekšmetu, kas līdzīgs pildspalvai. Tālākās procedūras laikā, nejūtot sāpes un diskomfortu, bērnam izveidojas pārliecība, ka anestēzija nav nekas sāpīgs un nepatīkams, līdz ar to tiek atvieglots gan speciālista darbs, gan tiek pasaudzēta veselība – minētajā gadījumā nervi tiem vecākiem, kas ir blakus savam bērnam. Ja tā ir bērna pirmā vizīte pie zobārsta, viņš tā arī var neuzzināt, ka pastāv sāpīga anestēzija, tādējādi izvairoties no vienas negatīvas pieredzes, to cilvēka dzīvē tāpat ir diezgan daudz.

 

Mēs dzīvojam XXI.gadsimtā, un XXI.gadsimta anestēzija ļaus Jums, mūsu pacientiem, nodrošināt visaugstāko komforta līmeni.

 

STA sistēma ir veikusi revolucionāru izrāvienu stomatoloģiskās anestēzijas jomā. Pasaule to tikai tagad sāk iepazīt, un tāpēc īpaši patīkami paziņot mūsu klientiem, ka šis unikālais jaunums ir parādījies mūsu klīnikā.

 Mēs rūpējamies par Jums!

Atpakaļ